MONITORING - TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA - KLIMATYZACJA - WENTYLACJA - SYSTEMY ALARMOWE

Montaż klimatyzacji w Łukowie

Mieszkasz lub prowadzisz firmę w Łukowie? Chciałbyś zainstalować klimatyzację szybko i bezpiecznie? Zgłoś się do nas! Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie montażu systemów chłodzących o przeznaczeniu prywatnym i komercyjnym.

Montaż klimatyzatorów split Łuków

Klimatyzatory split składają się z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej tzw. agregatu. To najchętniej wybierany typ systemów chłodzących w niewielkich biurach, mieszkaniach i mniejszych domach. Służący również jako ogrzewanie w okresie przejściowym gwarantuje przyjemne ciepło w chłodniejsze dni.

Jako zespół profesjonalistów oferujemy kompleksową usługę montażową. Instalacje przez nas wykonywane każdorazowo poprzedzone są wizją lokalną i fachowym wsparciem w zakresie wyboru odpowiedniego modelu. Sam montaż przebiega sprawnie i bezproblemowo. Dbamy, by prace instalacyjne nie przeszkadzały w codziennym funkcjonowaniu.

Po ukończeniu montażu jednostek chłodzących i podłączeniu ich do sieci elektrycznej wykonujemy potrzebną do odprowadzania skroplin, instalację grawitacyjną. Na końcu przeprowadzamy wszelkie testy szczelności, gwarantujące pełne bezpieczeństwo użytkowania. Zapewniamy serwis gwarancyjny i doradztwo w zakresie eksploatacji.

Działamy sprawnie i dotrzymujemy zapisanych w umowie terminów. Zatrudniamy specjalistów, którzy posiadają wymagane certyfikaty i kwalifikacje do wykonywania prac z jednostkami chłodzącymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *