MONITORING - TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA - KLIMATYZACJA - WENTYLACJA - SYSTEMY ALARMOWE

Instalacja kamer monitoringu

Działamy lokalnie! Zapytaj o montaż klimatyzacji w miastach...

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych instalacji kamer monitoringu. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa zakupionych urządzeń, jak i usług. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla osób prywatnych, firm i instytucji. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pozwala na podjęcie wszelkich prac związanych z zabezpieczeniem mienia. Prowadzimy montaż kamer monitoringu opartych o systemy analogowe wysokiej rozdzielczości i systemy IP oparte o infrastrukturę sieciową. Wybór rozwiązania dedykowany jest nie tylko względami ekonomicznymi, ale także możliwościami instalacyjnymi w danym obiekcie.

Montaż kamer monitoringu zawsze poprzedzony jest rozmową z klientem w kwestii potrzeb i wymagań odnośnie systemu. Nasi technicy w dogodnym dla Państwa terminie udają się na wizję lokalną, by kamery oraz rejestrator był odpowiednio dobrany do danej lokalizacji. W zależności od możliwości ilości materiału, który ma zostać nagrany dobieramy również odpowiedniej pojemności dysk w rejestratorze. Biorąc pod uwagę sieć energetyczną w Państwa lokalizacji do instalacji monitoringu dobieramy także odpowiedni zasilacz kamer. Dlatego w razie przepięcia czy innego problemu z zasilaniem Państwa urządzenia są chronione poprzez bezpieczniki. Każdy instalowany przez nas system monitoringu jest wykonany według dobrych praktyk, uwzględniając ergonomię korzystania z urządzeń.

Po instalacji kamer CCTV przeprowadzamy odpowiednie szkolenie z użytkowania urządzeń, co pozwala na bezproblemowe korzystania z urządzeń. Na życzenie klienta możemy również zainstalować i skonfigurować aplikacje mobilne w telefonie lub tablecie do podglądu online kamer monitoringu.

Szkolenia techniczne z systemów monitoringu


Po wykonaniu instalacji monitoringu zawsze przeprowadzamy szkolenie z zakresu obsługi kamer monitoringu oraz rejestratora, by korzystanie z zaimplementowanych rozwiązań nie stanowiło problemu. Podczas szkolenia poruszamy takie kwestie jak nadawanie uprawnień poszczególnym użytkownikom systemu. Od możliwości oglądania obrazu z kamer CCTV na żywo poprzez wgląd w nagrany już materiał. Kolejnym aspektem jest przeglądanie zapisanych nagrań i skopiowanie interesującego nas okresu na zewnętrzny nośnik pamięci bądź komputer. Wedle życzenia poruszamy również inne kwestie związane z użytkowaniem systemu jak na przykład ustawienie podglądu kamer na urządzeniach mobilnych z pomocą “chmury” producenta.

Zapraszamy do naszej siedzimy w Łukowie

Może Cię zainteresuje?